Podziękowanie (b7) - Baltic Nova

DZIĘKUJEMY ZA WYPEŁNIENIE FORMULARZA ORAZ ZAINTERESOWANIE NASZĄ OFERTĄ

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to jest tylko dla człowieka możliwe.

W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się:

Odwiedź naszą stronę i poznaj nas lepiej

Sprawdź, co o nas piszą m.in. w Forbes

SPRAWDŹ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przy inwestowaniu w nieruchomości jest trochę jak przy inwestowaniu w startupy, warto zwracać uwagę na ludzi i na zespół który realizuje daną inwestycję, bo to nie jest kwestia jednej inwestycji, to jest kwestia całej strategii i tego jakimi wartościami się kieruje, co jest ważne dla tego zespołu i po prostu, w którym kierunku chcą się rozwijać. Myślę, że to jest najważniejsze.                                                                          

Adrian Dulić

inwestor

Odpowiem trochę przewrotnie na pytanie czy warto inwestować z FID Group. Początkowo miałem wątpliwości. Co mi pomogło? Wydaje mi się, że wasze nastawienie i takie modne słowo “transparentność“. Pokazaliście, co chcecie zrobić, jaki macie pomysł i daliście swój obraz jak wyglądacie na co dzień.(…) To, że ja was polecę to nie znaczy, że komuś również się to spodoba. Mnie się podobało, ja w to wszedłem, jednak każdy musi samemu podjąć decyzję.

Kamil Kociuga

inwestor

SPRAWDŹ EFEKTY NASZEJ PRACY NA FACEBOOKU

var divioverlays_ajaxurl = "https://balticnova.fidgroup.pl/" , divioverlays_us = "4a6f39ba0c" , divioverlays_loadingimg = "https://balticnova.fidgroup.pl/wp-content/plugins/divi-overlays/assets/img/divilife-loader.svg"; jQuery('#myTabContent button').on('click', function(e) { e.preventDefault() jQuery(this).tab('show') }); jQuery('.bigSlider0').slick({ prevArrow: jQuery('#bigSlider0_left'), nextArrow: jQuery('#bigSlider0_right'), autoplay: true, autoplaySpeed: 5000 }); jQuery('.bigSlider1').slick({ prevArrow: jQuery('#bigSlider1_left'), nextArrow: jQuery('#bigSlider1_right'), autoplay: true, autoplaySpeed: 5000 }); jQuery('.bigSlider2').slick({ prevArrow: jQuery('#bigSlider2_left'), nextArrow: jQuery('#bigSlider2_right'), autoplay: true, autoplaySpeed: 5000, //lazyLoad: 'ondemand' lazyLoad: 'ondemand', }); jQuery('body').on('click', '.nav-item button', function(event) { var elem = jQuery(this).data('href'); var navtab = jQuery(this).data('navtab'); var slider = jQuery(this).data('slider'); jQuery('.nav-item button').removeClass('active'); jQuery('.sliders').addClass('d-none'); jQuery('.tab-pane').removeClass('fade show active'); jQuery('.mobileHead .ftt01').addClass('d-none'); jQuery('.slidernav').addClass('d-none'); jQuery(navtab).removeClass('d-none'); jQuery(navtab).find('.ftt01').removeClass('d-none'); jQuery(slider).removeClass('d-none'); jQuery(slider).slick('refresh'); jQuery(elem).addClass('fade show active'); event.preventDefault(); });